Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Novinky

                NOVINKY

 

20.10.2012-Tak už měsíc a půl chodím zase do školy.03.09.2012 jsem poprvé vešla na střední školu! Je to všechno tak jinak..Už nestíhám tolik co na základce,navíc dojíždím do Přerova takže mi i zabere čas cestování. S Trixí v týdnu stíhám procházky tak max. 45 minut a to když mám na druhej den málo učení..Volný víkend mám jen v pátek a v sobotu,neděle se zas učím.. Bude nám chvíly trvat než si na to zvyknem ale než se nadějem uplynou 4 roky a bude po škole!laughTřeba dneska(20.10.)bylo u nás v Olomouci tak nádherné počasí,že jsme zašli s kavalířima kamarádama na velkou procházku do parku a fotilo se!! Zabralo nám to přes 3 hodiny,po dlouhé době jsme si užili skvělý "psí den"..heart a pozítří zase hurá do školy!

30.6.-7.7.2012-Ták a nastali den "D"-prázdniny a odjezd na tábor,sice to píšu v době kdy už chodím do školy,ale v ten den to tak bylo!laughByla sobota a my jsme s Nikčou a Berrčou vyrazily na dlouho očekávaný tábor!do Svojanova. Jedním slovem to byl tábor nejúžasnější! Super lidi,super výcvikáři,super tréninky-prostě všechno super..Týden utekl jak voda a jelo se zase domů..S Trixinkou jsme měly bloky poslušnost,agility,stopy a vystavování.. Trixuš se ve všem snažila..akorát ta poslušnost nám prostě nejde a nepůjde. A abych nezapoměla!! Udělali jsme na táboře šeltičí trio a ukazovali jsme poslušnost :))..Bohužel jsme se nemohly zúčastnit táborových závodů skrs zdravotní problémy Trixi..Byl to super tábor!! Všem trenérům děkujeme za trpělivost kterou s námi měli :).

23.-24.06.2012- Konečně jsem se dostala udělat aktualizaci o kvalifikačních závodech v Prostějově na začátek léta. Samozřejmě jsem tam nejela aby jsme se s Trixí někam kvalifikovaly to fakt ne!laugh Ale jela jsem tam proto,že to byla suprová zkušenost pro nás obě a bylo to tak blízko tak proč newinkyes. Výsledky nebyli zázračné ale s tím jsem počítala! Takže sobota:agility open DIS,jumping open 36.místo(2chyby a 2 odmítnutí) a zkouška SA1!!!1.místo!! doběhly jsme s Trixinkou jako jediné z 5 psů. Přestože jsme měly 1 chybu a 2 odmítnutí i tak jsem měla velikánskou radost!!neděle- DIS,DIS,DIS.Nám na výsledcích nezáleží hlavní pro nás je,že nás to obě baví!! a to moc bavíwink.Jinak závody super až na to čekání(bylo moc psůů..:(() organizace super,lidi super! Všechno super heart.

19.06.2012-Přesně dneska jsou to 2 roky,co jsme si dovezli domů malou,uštěkanou,šikovnou a krásnou tricolorní potvůrku Trixí...:) Už to říkám asi po několikáté ale jsem strašně ráda Trixí,že mám zrovna tebe !!Doufám,že spolu budeme ještě hooodně dlouho.!heart

 

16.06.2012-Dnes jsme s Trixí měli ukázky z DD v Medlově na dětském dni,společně s Berrčou a Nikí. Přípravu jsme trošku nechali až na poslední chvíly ale tak dalo se..:D Sice jsme to tam udělali úplně jinak než jsme chtěli ale tak už to máme konečně za sebou.. K Nikče jsme přijeli už v pátek,tak jsme po dlouhé době byli zase spolu venku atd.. smileyUž mi holky docela chyběly!

09.06.2012-V sobotu ráno jsme s Trixí vyjeli do Krnova na agility trénink za Liduš Bartošíkovou.Cvičili jsme asi od 10 do něco po 4 :D a bylo to strašně fajn! Moc jsem si trénink užila a věřím,že nám to něco dalo! Moc děkujeme Lídě za trénink a natočení-MÁME TOTIŽ VIDEEOO!!

04.06.2012-Tak dneska jsme měly s Trixinkou pro změnu něco z Dogdancingu,měly jsme ukázky v DDM na Janském u nás v Olomouciwink.Bylo tam plno dětí ale Trixi to nerozhodilo a i tak cvičila snad dobře a snad se to líbilowink.Trixinka byla i trpělivá když si ji děti hladily a držela a držela! Jsi užásná Trixi!!heart

19.05.2012-V sobotu ráno jsme s Trixí,Štěpánkou a Evrym vyjeli do Kroměříže na intenzivku s Míšou Motyčkovouwink.Intenzivku bych mohla popsat jední slovem-SUPER!laugh Míša byla suprová,usměvavá a měla s náma dost trpělivostismiley. Moc jsem si intenzivku užila,dostaly jsme zase pár užitečných rad a jeli domůů. Máme dokonce i VIDEO!Míše moc děkuji za rady,trpělivost atd..yesJela bych zase hned! A Štěpánce ještě jednou moc děkuji za odvoz!!

12.05.2012-Dnes jsme vyjely s Peťou a Arachne na neoficiální závody do Hranic na Moravě(hranická skočka) začátek byl docela srandovní,vůbec jsme netušily,že budeme muset na cvičák taxíkem,protože to bylo strašně daleko,nakonec jsme to vyřešily a dopravily se v pořádku na cvičáklaugh.První běh bylo agility-1 chyba v našem "oblíbeném"slalomu a bylo z toho 4.místo,které nemám vůbec rádalaugh,druhý běh byla žabákova cesta(parkur složený jen ze skoček)diskvalifikace a třetí běh bylo norníkovo bludiště(tuneliáda),taky docela srandovní běh,krásně jsme na sebe hulákaly,Trixa u jedné díry tunelu a já u druhé a tak jsme ztratily hodně času ale i tak z toho bylo nádherné 3.místo,toho hulákání byla škoda zbytečný čas nahorufrown. Ale to neva i tak jsem moooc spokojená!! Závody byli super až na počasí,pěkně nám lilo ale díky hodnému Peťovi Vlašicovi jsme ani moc nezmokly,protože jsme se mohly schovat k nim pod stan-DĚKUJEME!!

05.05.2012-A je to tady!! Naše první oficiální závody s Trixinkou v roce 2012 a naše druhé celkově..Konaly se na "naší domácí půdě" v Bystrovanech a dopadly úžasně!! První běh jumping:1 odmítnutí-3.místo,zkouška agility SA1 na výbornou-2.místo!! a open diskvalifikace u slalomu,jinak opět vše čisté! Trixinka se moooc snažilaheartPočasí nám vyšlo-nepršelo,krásně svítilo sluníčko..Skvěle vydařený densmiley.

29.04.2012-Oslavila moje maličká Trixinka 2roky!!heartToto tak strašně letí všechno..Všechno nejlepší Trixuško!hodně zdraví,pamlsků,her s tvojí nejoblíbenější Berynkou a Pepinkou.. Buď stále tak senzační jako do teď :).Jsem strašně ráda,že mám zrovna tebeheart

Všechno nejlepší taky přejeme celému vrhu W z Arcamony :)!

 

21.04.2012-Nakonec vyrážíme do Opavy!!Sice jen na sobotu ale lepší než nic..Takže díky Kačce Macků jsme v sobotu ráno vyrazily na intenzivní trénink s pořád se usmívající Marťou Wasserbauerovou do Opavysmiley. Tentokrát se nám s Trixí moc nedařilo,vypadaly jsme jako by jsme překážky viděly poprvé,hlavně Trixiněn oblíbený slalom,že?! První parkur jakštakš šel ale pak už to byla katastrofa a měly jsme i trénink za tmy!laughDomů jsme přijely až nějak o půl 12 v nocilaugh.Jinak super strávený den se super Marťou yes.

!Konečně máme nové video Trixinky z našich pár triků,najdete ho ZDE

04.04.2012-Moje blonďatá princezna má dneska 8 let ! :)

Všechno nejlepší,zlatíčko moje ♥hlavně hodně zdraví,pamlsků,kočiček,myšiček a ještě hooodně proštěkaných let♥!

 

24.03.2012- Konečně jsem se dostala k aktuálce.. V sobotu jsme s Nikčou a Berrčou vyrazily na neoficiální závody do Sedlece-Jarní Jump,které se moc vydařily,teda nám se moc nedařilo ale závody se podařily !! :) Byli moc krásně udělané,super atmosféra,ceny,lidi atd..
Byli 2jumpingy,byly jsme v pokročilých a v obou jumpech jsme se diskvalifikovaly :D! Ale teda v obou bězích jen kvůli slalomu! Trixe nějak nesedl,ani jednou mi ho nedokončila-potvora a ve středu na tréninku ho měla zas krásný!Ale nevadí,byla jsem jinak s běhy moc spokojená! Kromě slalomu se nám vše dařilo,Trixa je můj pašák :)! Jinak Berušce se moc dařilo tak ještě jednou holkám gratuluji!! :) Super vydařený den!!Moc jsem si ho užila se super pejskařema ! 

 

02.03.-11.03.2012- Tak konečně jsem se dostala k tomu abych něco napsala o jarních prázdninách samozřejmě celé stravené s Trixísmiley. Tak hned v pátek(02.03.2012)jsem ze školy letěla pro Trixí sedly jsme na autobus a jely směr Uničov k Nikče a Berrče. Byly jsme tam až do nedělewinkMoc jsem si to užila! V pátek už jsme nijak s holkama nic nedělaly ale v sobotu jsme šly do parku a na velkou procházku atd.. Furt jsme měly co dělatlaughAni minutku jsem se s holkama nenudilawink. V neděly jsme s Nikčou vyrazily na cvičák do Šternberka(KK Hvězda) kam Nikča dřív chodila s Berrulí na poslušnost. Na cvičáku jsme se pořádně za blbly,nejdřív si Nikča pocvičila poslušnost a pak jsme šly řádit na agility překážkylaugh. Mezitím jsem si trošku pocvičila poslušnost jáwink. Děkuju holkám za super dny!!heartZ těhle super dnů máme FOTKY.V pondělí jsem vyrazila s kamarádkou do vesnice asi 6km od nás(do Blatce) na pořádnou procházkuyesFotky ZDE!Pak jsem šla doprovodit kamarádku domů a přidala se k mamce a sestře,kteří byly s našima dalšíma pesanama(Deniskou a Bellou) a šly teda ještě pořádnej kus ale přesto to Trixině nestačilo a cestou stačila dál a dál blbnout jak umanutálaugh. Ani jsme se nestačily divit kolik je v tak malé holčičce energielaughMáme i fotky.V úterý jsme se jen tak poflakovaly doma a šly na další rodinou procházku,která je vždycky fajnsmiley.Ve středu jsme ráno šly zase s Anet a její berňačkou Kellčou ven a odpoledne jsme vyrazily na agility s Deniskou a Trixí!smileyVe čtvrtek ráno jsem se po dlouhé době vydaly do Mohelnice na poslušnost k Denče Šafářové,které moc,moc děkuji za rady a pomocwink. Samozřejmě jsme museli schytat hnusné počasí-sněžilo jak blázensad.V pátek jsme zase měly oddechový den a jen tak jsme se válelylaugh! V sobotu jsme jely s Trixinkou na agility trénink s Peťou Častovou do Bystrovan,který jsme si moc užily! a v neděli jsme s Trixou měly cestovní denlaughlaugh! Měly jsme směr do Šternberka na cvičák,už jsme seděly ve vlaku a zvoní mi mobil-Nikča,že ji Marťa psala(paní ze cvičáku)že to necháme na jindy,že tam strašně prší a že máme přijet k Nikče no jelikož vlak ještě stál tak jsem rychle vystoupila už byl čas odjezdu paní průvodčí se na mě jako dívala jak kdybych spadla nevím odkud a jely jsme krásně zase domůůlaugh. A s nedělí taky přišel konec jarních prázdnin,které byli víc jak super! Moc jsem si je se vším všudy užila a teď se pěkně naladit na školu což bude pekelně těžké!!frown              

25.02.2012- Tak dneska jsem se vydala bohužel bez Trixinky do Uničova podívat na závody dvojic v poslušnosti,které se konaly v parku v Uničově u cvičákuwink. V Uničově na nádraží mě už čekala Nikča s Berrátkem a vydaly jsme se směr závody. Nejvíc času jsme strávily u ZVV1 kde závodila Nikčena super kamarádka Evča s borderák Canem a Evčin kamarád,který s ní byl ve dvojci. Také jsme se na skok byly podívat na ZZOyesAž na tu šílenou zimu to bylo super! Získala jsem nové zkušenosti a také jsme poznala spoustu nových lidí! Moc jsem se na tenhle den těšila a taky jsem měla proč,až na to teda,že jsem musela jet brzo domů,protože jsem spěchala za Trixí. yesyes

18.-19.02.2012- A přišla sobota 18.02.2012 a s ní intenzivka s Marťou Wasserbauerovou na kterou jsem se už dlooouho těšila! Byli jsme rozděleny na skupiny,S a M byli dohromadysmiley.V sobotu tam byli samé sheltičky a 1 pudlíksmiley(všichni byli moc šikovní!!),v neděly už jsem měla zase jako jediná sheltii. Byl to zase jak jinak než vydařený víkendyesMarťa byla úžasná,dala mi strašně moc rad,furt se usmívala a mě se tak dobře cvičiloyes. Trixinka,byla šikovná jako vždycky ale o paničce se to říct nedálaugh. Aspoň máme zase nové zkušenosti,zážitky a známe zase nové lidiyes. Chtěla bych poděkovat Lucce od našeho brášky Goldíka,Kačce Kollárové a Kačce Macků za odvozyes. A také bych chtěla poděkovat pořád se usmívající Martě za trpělivostyes!

04.02.2012.-V sobotu ráno jsme s Trixuší brzo vstaly a vyrazily směr Brno na mezinárodní výstavů psů(Duo Cacib). V Olomouci na nádraží jsme se potkaly s Nikčou,Berrčou a Nikčenou mamkou..Sedly jsme do vlaku a kolem 9 jsme byly v Brně na nádraží,tam jsme potkaly Páju Ryškovou,která má blue-merle šeltii Miu ale sebou ji bohužel neměla..Byla strašná zima,tak jsme spěchaly na výstavu,hned v prvním pavilonu jsme se potkaly s "naší" fotografkou Kačkou Kollárovou u Tibeckých dog,prošly jsme pavilon kde byli tihle samý obříci ale také roztomiloučcí špiclounci nad kterými jsem se rozplývalasmileyPak jsme se rozdělily s Nikčenou mamkou a šly jsme trajdat samy smileyVstoupily jsme do pavilonu kde byly borderky,šeltie,australáčci a hlavně kelpieeeeeee u kterých jsem se nemohla zastavit jinak by jsme tam strávily celý den laugha abych nezapoměla v tomhle pavilonu byla také obedience,takže to bylo něco na mě a Nikču. V tomhle pavilonu jsme strávily většinu času. Třetí pavilon byl plný stánku s hračkami,pamlsky atd..Takže Trixinka má nové balonky a nějaké ty pamlsky a Deniska kostičkysmileyyesChtěla jsem Trixínce koupit nějaký postroj ale bohužel jsem nenašla žádný,který by mě padl do okafrownDen jsem si moc užila,poznala jsem nové lidi,pesany a také potkala spoustu známýchyesSkvělý den,neměl žádnou chybu !! A abych nezapomněla kolem 3 hodiny jsme se vydaly k Berčené sestřičce Ebi(Barracuda Radan Bohemia)Trixince se mooc zalíbil jejich pelíšek a Ebinky spolubydlící NikoušekyesMoc děkuju Nikče a její mamce,že jsem mohla jed s nimi!! 

Řekla jsem si,že máme docela dost fotek z agility,tak že můžu upravit nějakou "hromadnou" fotku tak jsem se dala do toho a tady je:

20.-22.01.2012- V pátek hned po škole jsem vzala Trixí a jely jsme za Nikčou a Berrynkou,holky nás čekaly na zastávce i s malou Jenny a šly jsme na fotbalové hřiště aby se holčičky vyběhaly,já si úžasně vyblbla s Berrčou ona je tak úžasnásmileyv sobotu jsme vstaly brzo ráno a vydaly se k nám do OlomouceyesHolky,ve vlaku byly zlaté!! vyrazily jsme na Olomoucký výšlap,který pořádala Majda Dostálová se svou novofundlačkou Berčou..Samozřejmě máme/budeme mít úžasné fotky od Katky Kollárové!Bohužel jsem nemohla vzít na procházku Denisku,protože jsme jely autobusem a v autobusu můžou být jen 2psy a my už tak měly 3psy. Procházku jsme si s Trixí moc užily a věřím,že ne jenom my! a v neděly ráno jsme šly si jen pocvičit a poblbnout s holkamaheartByl to úžasný lednový víkend s Nikčou a Berrčou!Pár fotek zde!Máme nové videa z agility tréninku-18.01.2012. Zde najdete Denisku a tady Trixí!

06.-07.01.2012- Tak máme za sebou opět super pátek a sobotu!! V pátek k nám dorazila Nikča s BerrátkemyesKolem 4 jsem vzala Denisku a Trixí a šly jsme holkám naproti k tramvaji,pak jsme šly holky vyběhat a pak jsme se vrhly na "zdobení" mého pokojíčku-teď ho mám pravý "pejskařský"laughlaughmimochodem děkuji Nikče za pomoc..smileyV sobotu jsme se vydaly na docela dlouhou procházku no spíš takovou "bahenní koupel"laugh a pak už zase jely holky domů. Nejvíc mě na tom štvě,že to vždycky tak rychle uteče-už chci PRÁZDNINY! Samozřejmě jsme si to s holkama zase mooc užilyyesA už teď se těším až se zase uvidíme!!

01.01.2012-Tak první den v Novém roce jsme strávily v Bystrovanech na intenzivním tréninku s Radovanem Liškou.Jelikož jsme měly docela velkou agilitní pauzu-byla to katastrofa.. Ale co chybami se člověk učí:o))..Chvilku trvalo než jsem se vzpamatovala..laughMoc děkuji Radovanovi,že se mnou měl tolik trpělivosti.já jsem prostě strašně nešikovnálaugh..a ve středu konečně hurá na agility trénink...smiley

 

                                   Rok 2011:

29.12.2011- Tak dlouho jsem tu nic nepsalasmileyProbíhaly přípravy na Vánoce..Pečení cukroví,kupování a balení dárku a podobně..Teď si s holkama užíváme naplno prázdninsmileyTak ještě před prázdninama ve čtvrtek 22.12.2011 jsme měly ve škole "Vánoční besídky" a my tam s Trixí měly vystoupení,ukázaly jsme pár triků z Dogdancingu. Měla jsem docela strach co bude Trixí dělat na tolik lidí(děcek) ale zvládla to na 1smileyMěla jsem z toho obrovskou radost a děcka s učitely ještě větší  a to mě mooc potěšilosmileyV pátek (23.12.2011) jsme dobalily poslední dárky,udělaly bramborový salát na který jsem se toolik těšila a taky jsem holkám upekla cukroví pro pejsky,které málem skončilo v košilaughnonakonec se povedloolaugha byla tady sobota(24.12.2011)asi jsme byli s holkama mooc hodní protože jsme dostaly toolik hezkých věcíí..Holky plno pamlsků,látkový domeček,který je teda hlavně pro Trixí,Trixinka dostala obleček a plno dalších krásných věcí..A co jinýho jsem mohla dostat já než oblečení ke psům což mi udělá vždycky obrovskou radost a ještě další věci. Takže ježíšek se vydařilsmileyyes.v Neděly(25.12.2011) jsme se jen tak poflakovaly u pohádek:o) což mě i holky moc bavílaugh. V pondělí(26.12.2011) jsme jely s Trixí po dlouhé době za Nikčou a Berrčou. Moc jsem se za něma těšilawinkByly jsme tam do úterý. Zase jsme si s holkama ty dny parádně užilywink!!! a včera(28.12.2011) jsme jely se ségrou a Trixí za kamarádkou do Prostějova,která má úžasnou kobylku Gerunku..Šly jsme s Gerunkou a ostatníma koníkama projít se do lesa..smileyByl to moc užitý densmileyJak říkám prázdniny si užíváme v plném proudu!wink ZDE najdete pár fotek z Vánoc.

6.12.2011- Tento víkend (03-04.12.2011) byl zase jak jinak než celý agilitnílaugh. V sobotu(03.12.2011) jsme byli s Trixinkou na našich prvních oficiálních závodech v Horce nad moravou.Rozhodčí byl Tomáš Glabazňa. Dopadly tak jak jsem čekala smileyJumping-disk,zkouška SA1 disk(3odmítnutí) agility už jsme radši neběžely a jely domůů.Jsem ale ráda,že jsme si to zkusily..smileyA jsem velice ráda,že jsem to přežila ,protože jsem byla strašně nervoznilaughAle pak už to ze mě spadlo..Moc děkuji Kačce a ostatním za pomoc při prohlídce parkuru!Trixínka,se měřila a má 33cm..Byl to super den až na tu zimuuuindecisionV nedělu (04.12.2011) jsme měly zase intenzivku jak jinak než v BystrovanechsmileyTentokrát s Nikol Hanačíkovou,bylo to moc,super ! Krásné parkury,Trixince docela sedlysmileyByla strašně moc šikovná,moc se snažila po dlouhé době jsem měla dobrý pocit z našich běhůů a když jsme to zkazily,tak to byla chyba moje..Nikol,byla strašně hodná a pořád usměvavá,takže se mi strašně dobře běhalo.. smileyDen byl strašně super,moc jsem si to užila navíc se super lidičkamawinksmiley.. 

26.11.2011- Minulý pátek(18.11.2011) Kačka pozvala na cvičák Martinu Vaškebovou jako trenérku a nás pozvala aby jsme si přišly zacvičit..smileyZačaly jsme cvičit nějak kolem 5hodiny odpoledne a skončily kolem 11 večerlaughByla jsem moc ráda,že jsem se zúčastnila,bylo to moc super,zase nové rady "do života"smileyMěly jsme né moc dlouhé ani né moc krátké traťe ale o to těžké,takže jsme si zkusily zase něco nového a to mi potřebujeme,pořád a pořád zkoušet něco novéhowinkZkrátka tato intenzivka mě moc bavila a neměla chybu !!Moc Marťe Děkujem za její trpělivost(někdy jí bylo potřeba hodnělaugh) Dneska (26.11.2011) jsme pro změnu měly intenzivku s Irenkou Kochovou,bylo to zase něco jinéhosmiley Tohle už Trixínu bavilo méně,protože to bylo hodně na přesnost a u toho musela víc přemýšlet a to není nic pro ni..Dneska jsme se s Irenkou bavily a dohodly jsme se na tom,že Trixulí je rychlá ale nepřemýšlí takže k čemu nám to je?laughJe to prostě švihlá TrixulelaughJinak Irence děkuji,že měla hlavně se mnou takovou trpělivost!!

17.11.2011-Dneska jsme byli s Trixínkou za Denčou Šafářovou,dneska nás bylo celkem 5 smileyKonečně jsem se viděla i s Nikčou a Berrčou,akorát dneska jsme nikam nešly,protože je brzo tma a já musela domůůfrownTak jsme si dneska zase pěkně zacvičily,dostaly jsme zase nějaké ty rady a teď zase budeme pořádně doma trénovat aby jsme byli lepší a lepší!winkZase bych chtěla Denče moc,moc poděkovat ! Dneska to byl zase pěkně užitý den se psiskama :).

29.10.2011- Dneska má Trixinka (With African Gold z Arcamony) 18.měsícůů!! Což znamená,že ode dneška můžeme jít na oficiální agility závody! Ale kdy doopravdy na oficiální závody půjdeme to je opravdu ve hvězdách! Přeji ti Trixí mnoho zaběhnutých parkurů a aby ti to panička přestala kazit..!laughheart

27.10.2011-Včera jsme byli po dlouhé době u Denči Šafářové v Mohelnici jak jinak než na poslušnostismileyMáme zase nové rady a budeme se snažit víc a víc makat..! winkChtěla bych zase Denče moc poděkovat za trpělivost a ochotu..Po cvičení jsme s Nikčou a Berrčou zašly do parku holky vylítat a pak jsme jely s Trixulí domůů!! Včera to byl zase super den! Pár foteček najdete ZDE!

15.10.2011-Tak dneska jsme byli na víc jak úžasném semináři Dogdancingu "u nás" v Bystrovanech u Katky Lerlové..Moc se mi seminář líbil,strávily jsme ho se super lidma,zkrátka jsme si to moc,moc užily! yesNaučila jsem se jak naučit nějaké triky..a najednou to Trixi hned pochopila,co třeba dloouho nechápala,takže jsme poznala,že je fakt chyba ve mě..Moc,moc děkujeme Kačce,že snámi měla táákovou trpělivost..

8.10.2011- Máme NOVÉ video z triků..

2.10.2011-Upravena sekce Aktivity Trixí ! :) a přidána podsekce o Trixí..Zítra se pustím na Denisku..:)

27.09.2011-V sobotu cvičák Agility Mirtan kam chodíme s holkama na agility,pořádal intenzivní trénink,tak jsme se musely zúčastnit!! Šla jsem tam jen s Trixí,protože Denisku už nechávám odpočívat,beru ji jen na tréninky atd..smileyTakové to tréninky,by jsme s Trixí potřebovaly často,hlavně tedy já!!laughZe začátku vypadalo,že se zasekneme u tunelů a dál už se neposunem ale kupodivu,jsme se dostaly i k delším sekvencím!!laughMoc za intenzivku děkujem Katce Macků hlavně za její trpělivost!!smiley

18.09.2011-Dneska(18.09.2011)jsme vyrazily s Trixí,Nikčou a Berrčou na neoficiální závody do Slavičína,byli to moc vydařené závody..! Štěňátka do 18.měsíců:První běh:2.místo,Druhý běh:1.místo,Běh pro srandu:3.místo(překvapivě,vůbec jsem to nečekalawink) Závody,to byli moc pěkné ! Organizace skvěláyesJeště bych moc chtěla poděkovat Nikčeným rodičům za odvoz!!smileyZ dnešního dne mám skvělej pocit!! :) Trixinka,je moje šikulka !heartPár fotek najdete ZDE!

04.09.2011- Trošku opožděně aktualizujulaugh: Ve středu 24.8.2011 jsme s Trixinkou jely do Mohelnice za Denčou Šafářovou na poslušnost. Tímto bych chtěla Denče moc,moc poděkovat za to,že u ní můžeme cvičit(už bych neměnila ;))Jsem moc ráda za Denčeny rady a taky za její trpělivost,protože s námi,ji bude potřebovat ještě hodně!laugha taky jsme moc ráda,že mě Nikča za Denčou vzalasmileyyes Už nám jde všechno o něco líp,samozřejmě máme ještě hoooodně co pilovat!!!  V pondělí 29.08.2011 za námi přijela Nikča s Berrčou, šly jsme s holkama k vodě,tam se Berrule s Trixulí vyřádily,pak jsme šli na pole,tam jsme pofotily pár fotek..Pořádně jsme se prošli,den zase rychle utekl ale veděly jsme,že se s holkama uvidíme ještě druhý denlaughPár fotek z pondělí najdete ZDE! V úterý 30.8.2011 jsme naoplátku jely my za Nikčou a Berrčou a spaly jsme tam až do středy..V úterý odpoledne jsme šly na procházku ještě s Peťou a její australačkou Dori do parku..Večer jsme šli s Nikčou a Berrčou na pole fotit holky na balíky slámylaughyesMít lepší foťák tak jsou to nejvíc povedené fotečkycheekyMoc jsme si to s holkama užily..Fotky ZDE! A teď už nám začala zase školacrying

21.08.2011- Do odkazů přidán odkaz na našeho zlatého brášku Goldíka(Written by Gold z Arcamony) a na KKCHS Ketty!

21.08.2011-Tak jsem se konečně do slova dokopala k aktualizaci stránek! V neděli(14.08.2011) jsem vzala sestru a Trixí a jely jsme ke kamarádce do Bystročič která vlastní nádhernou kobylku Cappy. Trixí se Cappynky bála i přesto,že je na koníky od mala zvyklá,stím už nic prostě neudělámcryingmá to v soběcryingPřijely jsme k Lucce,Maruška(sestra) ji vyčistila Cappy a jelo se na vyjížďku..Lucka byla tak hodná a pučila Marušce Capču..Marušce to na Cappy moc a moc šlo,sedly si parádněyesPotom nám Lucka s Cappy ukázali jak jim to spolu moc krásně jdeyesMoc děkuji Lucce,že jsme za ní mohly přijet,že přetrpěla bojavou a štěkající Trixílaugha,že Marušce půjčovala Cappy! Byl to moc super den!! V pondělí(15.08.2011) jsme s Trixí brzo vstaly sedly jsme na vlak směr Mohelnice kde nás na nádraží čekala nečekaně NikčalaughwinkSedly jsme z nádraží na autobus a jely za její babičkou kde teď holky jsou na prázdninách,tam na nás čekala BerrulewinkByli jsme chvíly u babičky a pak jsme se šli pořádně projít po parku atd..Berrunka,se pěkně vyřádila ve vodě,Trixa ze začátku taky řádila ale pak ji to jaksi přestalo bavit..Vyřádily jsme holky házením aportíčku,běhaním kolem stromů atd..a šli jsme zpět k babičce na obědlaughOdpoledne,jsme si s holkama vyšli do města projít zverimexi kde jsem Trixínce nakoupila pamlskyyycheekyProšli jsme město a museli zase na vlakový nádraží a jely domůcryingStrašně ten den s holkama zase utekl,ale byl to další príma den,který jsme si s Trixí moc užily!! Děkujem holkyy!heartPár fotek ZDE! Ve čtvrtek(18.08.2011) nás Kačka s borderkou Pepinou vyzvedly brzy ráno u nás doma a jely jsme směr Větřkovice na intenzivní trénink k Terce Králové,vím,že to píšu furt ale zase jsem zjistila,že jsem neskutečný poleno ale začátky jsou začátkyfrownTerka,nám postavila docela těžký parkur,hodně na přesnost,ale myslela jsem si,že dojdem aspoň ke čtvrté překážce ale nedošly,skončily jsme u druhélaughcheekya postupně s Terkou jsme se dopracovaly ke 4 ale prostě dál to nešlo..Trénovaly jsme nějak asi 2hodiny a pak jsme měli volno a byla 2skupina,kolem 4-5(nepamatuju si to přesně) jsme zase začly trénovat tentokrát druhou sekvenci a ta byla už tak trochu lepší! Dál to tu radši rozebírat nebudu!laughMoc děkuji Terce za trpělivost,protože ta jí musela mít fakt velkou,moc,moc děkuji za rady snad už se zlepším!! V pátek(19.08.2011) jsme zase s Kačkou vyrazily do Větřkovic na intenzivku za Terkou,tentokrát až odpoledne.. Přijely jsme do Větřek a začalo pěkně pršet,tak jsme začly později cvičit,ale vůbec to nevadilo,protože po nás nikdo nebyl,takže jsme si v klidku potrénovaly..Tentokrát už to bylo lepší ale než jsme přišly na řadu,tak jsem zapoměla trať,takže jsem to celý zkazila,takže od začátku,a tak nějak to bylo pořádlaughKe konci intenzivky začlo zase pršet,takže jsme si s Trixí nezkusily poslední sekvenci..Celý den pěkně utekl a jelo se ZASE domůů..V sobotu(20.08.2011.) jsme se s rodinkou vydaly na neoficiální závody do České Třebové(Podhorský skok)čím začít.. První běh byla HRA(měly jsme na parkuru různé překážky,každá měla určený počet bodů,měly jsme danou první překážku a dál jsme si vymýšlely trať sami a přičítaly se nám body za překonanou překážku.. Měly jsme 30sek.na zaběhnutí) byla jsem neskutečně nervozní a očividně jsme to přendala i na Trixí,takže HRU jsme měly takovou zmatenou a domotanou nakonec jsme získaly 17 bodů.AGILITY jsme zaběhly nejlépewinkale bohužel tam byl slalom,který trénujeme teprve měsíc,takže jsme měli chybufrowncož mě nejvíce štvalo,protože jsme měli DRUHÝ NEJLEPŠÍ ČAS!!!!!!Ale,protože to dost lidí udělalo bez chybi,takže jsme měli smůlucryingAle i tak jsme byli 7 z 18..JUMPING...cryingnejlehčí trať jaká mohla být,myslela jsme si,že máme už konečně šanci a to byla asi ta chyba..Strašně jsme to spackaly..cryingJelikož,už Trixí měla dost za dva ty dny co jsme byli na intenzivce si myslím,že i tak vydala ze sebe super energii a strašně moc se snažila..HRU jsem každopádně zkazila já,Agility nemáme natrénovaný dostatečně slalom a JUMPING ani nevím co se tam prostě stalo..Ale ke konci už dělalo tolik psů chybi,protože prostě už to na ně bylo moc,strašně dlouho se tam čekalo než vlastně příjdete na řadu a to už ty psi vyčerpá,pak tak zase jak dlouho čekají atd.Navíc bylo horko,takže jsem se hafikům ani nedivila..Příští závody snad už nebudou takové zmatené,nebudu nervozní(to mu sice moc nevěřím) a budeto snad zase o trochu lepší..Dnes (Neděle 21.08.2011) byl další velmi slunečný den,tak jsme se vydali s Trixí,kamarádkou Anet & Kellčou(Bernský Salašnický pes)sestrou Maruškou& Bellčou(Německý ovčák) okoupat psíky do "našeho" místního rybníka kterému se říká HAMRIZ.. a Trixí mě dneska strašně potěšila poprvé plavala skvěle plavala!! Pak jsme ji jen házela klacíky,kamínky,uzli a Trixí blbla a blbla a tohle mi úplně stačí!!smileyTakže dneska jsme si taky užívaly den na plno!!

08.08.2011- v Sobotu(06.08.2011)jsme se vrátily z týdeního tábora(30.07.-06.08.2011) který jsme strávily v Bělčicích u Příbramu. Byl to tábor agility(Vlaďka Čištínová) a dogdancingu(Andrea Rezková). Týden jsme strávily hlavně s kamarádkou Sabčou Pospíšilovou která má Německou ovčandu Ritu.Začátek tábora nám moc počasíčko nepřálofrownale pak nějak od pondělí se počasí zlepšilo...Byl to super týden strávený se super lidičkami a se super psíkama smileyvšichni se bavily se všema,což bylo moc superwinkZ tábora mám moc pěkné a srandovní zážitkylaughwinkKdybi tábor nebyl tak moc daleko od nás klidně bych tam jela i příští rokwinkBohužel žádná videa nemámefrownVe čtvrtek byla možnost si udělat zkoušky samozřejmě jsem to s Trixulínou zkusila ale bohužel to nevyšlo..snad příště..Pár fotek najdete ZDE !

25.07.2011-Včera(24.07.2011) jsme byli u tety a strejdy v Toveři,kteří vlastní úplně skvělou RTW MienkuheartPoprvé jsem tam k nim vzala i Trixulínu,takže holky se viděly poprvé!! Trixí,se ze začátku bála(jak jinakfrown)Mienka,si chtěla furt hrát a Trixi můůra niclaughAle asi za hoďku jsme šly s holkama ven a tam tak blbly,že Trixí úplně zapoměla jak se Miušky bálalaughVšichni jsme si strašně myslely jak holky budou unavené ale oni vůůbec laughPřišly jsme z procházky holky vydržely ležet ani né 10minut a už zase blbly a já při té příležitosti vytáhla foťák a nafotila pár fotek(nic moc upozorňuji)které najdete zde. Dnes(25.07.2011) za námi přijely zase "naše" holky Nikča s Berrčulí. Myslím,že už tu nemusím vypisovat ty zážitky,všichni co tu chodí,už to prostě znáte,každý den sněma si prostě užijem(teda aspoň já s Trixí) na plno a máme z nich největší a nejlepší zážitkysmileyDneska třeba z vařeníí laughTo byla sranda. A taky jsme spolu s Nikčou udělaly video které najdete TADY! Jinak,si prázdniny s Trixinkou užíváme hodně a na plnoheartAkorát to počasí,nám tedy moc nevychází a dny pěkně letí,nj když si někdo vyspává do 12laugh...

21.07.2011- Dneska jsme se s Trixí vydali do Mohelnice na poslušnost za Denčou Šafářovou za kterou nás vzala Nikča s Berrčou. Byla jsem moc spokojená.Denča nám moc pomoha a poradila!Rozhodla jsem se,že Denču budeme navštěvovat pokud to půjde častějismileyMoc děkuji Denče za trpělivost kterou se mnou mělawinka za rady kterýma mi moc pomohla!A taky moc Děkuji Nikče,která mě za Denčou vzalaheart

17.07.2011- Máme video z tábora!Za které děkuji moc Kačce Macků

16.07.2011-V pátek (15.07.2001) hned brzo ráno jsme se vydali za kým jiným než za Nikčou a Berrčoulaugh.Tenhle den jsem si tam u nich udělala nádherný trapas(ale ona mě rozesmívala) laugh Už jsme trefily i kním domů-od zastávky na sídliště laugh. Nejdřív jsme šli k nim domů a pak jsme si šly na zmrzku a do parku.. Chtěly jsme jít k vodě ale tam to strašně stouplo,jak tak strašně pršelo,tak jsme holky radši ani nepouštěly. Pak mě Nikča naučila něco nového a strašně zábavného laugh. Tak jsme se tím bavily snad 1hodinu v parkulaugh.Já si mimochodem oblíbila jejich malou "myšku"-Jorkšírku KettyheartOna je tak strašně malinká až jsem si ji zamilovalalaugh Zase doufám,že takových skvělých dnů s holkama bude ještě spoustuwinkMoc jsme si to užily!! ♥Pár foteček naleznete zde!

13.07.2011-Strávily jsme s Trixinkou super 6 dní(03.07.-09.07.2011)na agility táboře OPSION ve Dvoře Králové nad Labem,hlavně teda s Kačkou a její smečkousmiley. Tábor byl jedím slovem SUPER.I Trixínka zvládla svojí premiéru ve stanuwink Měli jsme fajn výcvikáře Irenu Kochovou a Pavla Koška,kteří mi  se vším poradily a všechno vysvětlilywinkmoc mi pomohlysmileya moc jim DĚKUJI.Opět jsem za těch 6dní pochopila,že mám šikovného psa ale já jsem na nic laugh.Hodně mi tam Trixí chválily,což mě potěšilosmiley Poznala jsem tam hodně nových tvářísmiley.Můžu říct,že Trixinku jsme ale utahaly za 6dní pořádně..smileyA věřím,že si to tam maličká pořádně užila stejně jako jáwinkvšech 6 dní blbly ve volných chvílých s Pepinkou. A ještě musím doplnit,že jsme se s Trixí začaly učit na táboře slalom,Irenka Kochová nám poradila jak na towink  Tenhle tábor bych určitě ráda zopakovala příští rok!

30.06.2011-Upravená sekce Trixi!

28.06.2011-Máme NOVÉ video trikůů!!

28.06.2011-Víkend(24.-26.06.2011) jsme s Trixí zase strávily s Nikčou a Berrčouwink. Tentokrát spaly holky celý víkend u nás.. Jak jinak než skvělý víkend!! V Sobotu jsme jely kolem 10-té ráno do Prostějova na kvalifikačky(zatím jen dívatlaugh). Seznámily jsme se s mnoho novými lidmi.. Poznaly jsme taky Berrčenýho brášku Lumpíka,který je fakt úžasný stejně jako Berruškawink.Potkaly jsme tam i naši trenérku tak jsme šli spolu s nimy venčit..Trixinka si pořádně pohrála s Pepinkou(BOC).Potom jak skončily závody kolem 4,jsme šly s Nikčou,Berrčou,Míšou a Davidem(mají brášku Lumpíka a ještě trikolorního pesana Ria) na zmrzku do Prostějovského města.Dojely jsme domů docela unavení a taky spálení od sluníčka(který teda moc nesvítil ale přece..)Trošku jsme si odpočinuly a kolem 9-té večer jsme šly s holkama na polee :)).. v Neděli jsme zase jely do Prostějova na kvalifikačky,akorát jsme tak trochu zaspaly a místo v 10 hodin jsme dorazily do Prostějova ve 12.hodinlaughZase jsme se podívaly jak se správně běháwinkTrixinka se ke konci pořádně vyhrála s Borderkami naší trenérky..s Pepinkou se prostě velice milujíí!! Rozloučily jsme se s Míšou a Davidem a jely zase domůů :(..Pak jsme se s Trixí rozloučily i s Berrynkou a Nikčou..a zase skončil pěkný víkend..heartPár foteček najdete zde.

19.06.2011-Pátek a Sobotu(17-18.06.2011)jsme strávily u Nikolky a Berrči v Uničově. Sněma se nedá nudit,to už jsme zjistily dřívlaughFurt jsme chodily na procházky kde nás "srandovně" komentovaly lidilaughV sobotu ráno jsme se vydaly na Uničovský jarmark kde jsme holky socializovaly-Trixule mě překvapila smileyAni se nebála "skákacího hradu". Odpoledne,nás Nikča vzala na trénink,na agility do ZKO Uničov,kde jsme si zkusily zatrénovat jinde než u náswinkTak moc, jak jsme se nasmály za tyhle dva dny,jsem se už pěkně dlouho nenasmálalaughByli to super dva dny s holkamawinkTrixí,se aspoň doufám naučila,že se v paneláku neštěká,sice to moc nechápala ale to je celá onalaughTrixí,však byla nejvíce unešená z kanárkalaughVůbec se mi nechtělo domůů a myslím,že aji Trixe newinkDěkujeme holky za super dva dny!!Pár fotek najdete zde

19.06.2011- Dneska je to rok co jsem si odvezla Trixínku domůů!!heart

16.06.2011- přidána sekce "Naše Aktivity" a Výsledky.

13.06.2011-strávily jsme s Trixí úžasný víkend(10-12.06.2011) s plno sheltičkami. Byli jsme na srazu sheltiií v Hořicích pod Krkonošší v rekreačném areálu Pecka. Sraz jsme si mooc užily.:)Byli tam super lidičky,krajina,okolí a pesaniyesTaky jsme tam měli brášku Goldíka..smileyV Sobotu dopoledne jsme si s Trixulí zkusily coursing-tentokrát ohodně lepší než poprvé..Přivázali jsme místo praporku míček a Trixí běžela skoro celou trasu sama,odpoledne po večeři jsme měli trénink agility-opět jsem zjistila,že mám šikovného psa,ale panička je telátko(to už víme od začátkulaugh)v neděli jsme měli tzv.zkoušku povah..Poté vyhlašování a jely jsme domůfrownMě a Trixí se vůbec nechtělo domů-byl to příjemně strávený víkend se sheltičkami smileyPár foteček ze srazu najdete zde                                                                                      

 

4.06.2011-dnes(4.06.2011) jsme s holkama byly na našich prvních závodech..více na videích: Deniska video ,Trixule Video - Závody byli super-až nato příšerné horko.Pár foteček ze závodů najdete zdeyes

29.05.2011-dnes(29.05.2011) za námi opět přijela Nikolka s Berettkou ,nejdřív jsme se s holkama prošli po okolí Slavonína a pak jsme šli na oplátku knámsmileyPozději,jsme šli s holkama blbnout na zahradu-Berušce se velice líbily naše slepicelaughopět jsme s holkami strávily super den..Já i Trixí jsme si holky moc oblíbilyheartuž se těším na další náš "sraz"smiley.

28.05.2011- včera(27.05.2011) jsme zase strávily den s Nikčou a Beruškou, tentokrát jsme za nimy přijely my,jelikož pršelo tak se venku se psama dělat nic nedalofrowntak jsme zůstaly u nich doma.. Ale holkám to vůbec nevadilo blbly i tak. laughOpět jsme si to svámi užily ♥!

20.05.2011- dnes (20.05.2011) za námi přijela Nikča s sheltií Beruškou ,    nejdříve jsme šli do Olomouckého parku(flora),prošli jsme se s holkama po parku a pak jsme šly holky schladit k vodě :).byl to další užitý den s holkama . Děkujemesmileyfotky naleznete zde.                                                                                                                  14.05.2011- Dnes (14.05.2011) jsme s Trixí zkoušeli poprvé stopy..Trixí,mile překvapila smileybyla,úžasnáwinkna to,že to viděla poprvé...jsem fakt šťastná,že jí jde tolik věcíwink     moc děkujeme Kačce a její bordeří smečce    a Vlastě a její briardí smečcewink                                                                                                                                                    08.05.2011- v pátek (06.05.2011) jsme s Trixí vyrazily do naší Olomoucké Zoo po dlouhé době... Trixí,byla překvapivě docela hodná winkakorát nějaké zvířátko se jí nezdálo,tak musela se ozvatlaughjinak byla se všeho překvapenácheekyFotky bohužel nemámefrown dnes (Neděle 08.05.2011) jsme jely s Kačkou a její smečkou do  Zlína na agility závody! Celý den jsme si sněma moc užilyyesa děkujeme smiley!                                                                                  01.05.2011- Dnes(1.5) jsme se s Trixí jely podívat na Agility závody do Prostějova. Bylo to velice fajn :) aspoň jsme se poučily jak se má skákat!laugh!Vyfotily jsme pár fotek pesanů v pampeliškách. Fotky k vidění zde                                                                                                                                                                                                        29.04.2011- Dnes(29.4.2011) Má Trixí(With African Gold z Arcamony) narozeniny-už 1 rok!!                                                                                           24.04.2011- dnes(24.04.2011) jsme se sešli s Nikčou a její sheltičkou Berry(  http://sheltie-berry.wbs.cz/Uvod.html ), s Luckou a našim bráškou Goldym a s Míšou a sheltiákem Fargem v Olomouckém parku(Flora). Bylo to moc fajnwink Fotky naleznete na http://sheltiespic.rajce.net/Vylet_do_parku http://goldy2010.rajce.idnes.cz/24.4.2011_Flora_Olomouc/ http://ketty06.rajce.idnes.cz/Prochazky_a_vylety_2011/#0010.jpg yes!                                                                                                                                                             19.04.2011- v pátek(15.04.2011) jsme s Trixí jely do Uničova za kamarádkou Nikčou a sheltičkou Berry. Nejdříve jsme šli na hřiště něco pocvičitwinkpak jsme šli do parku k vodě kde se holky vyblbly a schladily..yesbyl to užitý,prima den..yesfotky naleznete na:http://ketty06.rajce.idnes.cz/Prochazky_a_vylety_2011/#0021.jpg a http://sheltiespic.rajce.idnes.cz/s_Nikcou_a_Berrcou/ ! v neděli(17.04.2011) jsme se zúčastnily pejskařského srazu který byl superwinka moc jsme si ho užilysmiley                                                                                                           10.05.2011- ..v sobotu(09.04.2011) jsme s Trixí byli v Ostravě na NV psůů jen se kouknout na kráásné šeltičky a jak kamarádky vystavují .Udělaly jsme si krásný výlet a jely jsme domů..ale počasí by mohlo být lepšísmileya dneskaalaugh(10.04.2011) jsme byli vyzkoušet s Trixí coursing-no byla to srandalaughTrixí nedokázala běžet sama takže jsem musela běžet sníblushfurt se otáčela a ujišťováala se jestli panička vážně běží za ní..blush                                                                                                                                                                                                                             05.04.2011- Deniska má narozeniny-už 7let:))        yes                                                                                    03.04.2011 - přidána sekce Fotogalerie.                                                                                         03.04.2011- Ve středu 30.03.2011 jsme s holkama byli na agility tréninkuyes(http://www.agility-mirtan.wbs.cz/) s Deniskou po dlouhé době. Šlo jim to ale suprověyes,jen panička je telátkosadlaugh. V pátek 1.04.2011 jsme s Trixinkou jely za kamarádkou do Prostějova,která má NO a má doma překážky,tak jsme si pocvičily. A taky jsme si procvičily i něco z DD(dogdancing)bylo to superheart. Dneska(03.04.2011)jsme byli na socializaci u nás v Olomouci "za Olmou"(http://canis.czweb.org/), tak jsme si pocvičily pohráli s pesanama a jely s Ivčou,její borderkou Eimou a fotografkou Kačkou Kollárovou(http://kattty.eu/) něco nafotit do olomouckého parku.yes                                                                                                                                                           25.03.2011-spuštěny tyto stránky

TOPlist